Poule X | W | P | + | - | Poule Y | W | P | + | - | ||||
De Ster 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | Treffers '99 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
De Ster 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | De Stjeukbaere | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
De Ster 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | FC Holliewoet | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
Markiezen Outlet | 0 | 0 | 0 | 0 | AKKA UNITED | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
Jäger and More | 0 | 0 | 0 | 0 | Marokko United | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
wedstrijdduur 1 x 13 minuten | |||||||||||||
18:15 uur | De Ster 1 | - | De Ster 2 | - | ( X ) | ||||||||
18:30 uur | Treffers '99 | - | De Stjeukbaere | - | ( Y ) | ||||||||
18:45 uur | De Ster 3 | - | Markiezen Outlet | - | ( X ) | ||||||||
19:00 uur | FC Holliewoet | - | AKKA UNITED | - | ( Y ) | ||||||||
19:15 uur | Jäger and More | - | De Ster 1 | - | ( X ) | ||||||||
19:30 uur | Marokko United | - | Treffers '99 | - | ( Y ) | ||||||||
19:45 uur | De Ster 2 | - | De Ster 3 | - | ( X ) | ||||||||
20:00 uur | De Stjeukbaere | - | FC Holliewoet | - | ( Y ) | ||||||||
20:15 uur | Markiezen Outlet | - | Jäger and More | - | ( X ) | ||||||||
20:30 uur | AKKA UNITED | - | Marokko United | - | ( Y ) | ||||||||
20:45 uur | De Ster 1 | - | De Ster 3 | - | ( X ) | ||||||||
21:00 uur | Treffers '99 | - | FC Holliewoet | - | ( Y ) | ||||||||
21:15 uur | Jäger and More | - | De Ster 2 | - | ( X ) | ||||||||
21:30 uur | Marokko United | - | De Stjeukbaere | - | ( Y ) | ||||||||
21:45 uur | Markiezen Outlet | - | De Ster 1 | - | ( X ) | ||||||||
22:00 uur | AKKA UNITED | - | Treffers '99 | - | ( Y ) | ||||||||
22:15 uur | De Ster 3 | - | Jäger and More | - | ( X ) | ||||||||
22:30 uur | FC Holliewoet | - | Marokko United | - | ( Y ) | ||||||||
22:45 uur | Markiezen Outlet | - | De Ster 2 | - | ( X ) | ||||||||
23:00 uur | AKKA UNITED | - | De Stjeukbaere | - | ( Y ) | ||||||||
Finale | |||||||||||||
23:15 uur | 1ste Poule X | - | 1ste Poule Y | - |
Poule X | W | P | + | - | |||||||
PixelPro's | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||
Collé Rental & Sales | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||
Southern Hill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||
BLG 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||
BLG 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||
BLG 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||
wedstrijdduur 1 x 13 minuten | |||||||||||
Aanvang | |||||||||||
18:30 uur | PixelPro's | - | Collé Rental & Sales | - | ( X ) | ||||||
18:45 uur | Southern Hill | - | BLG 1 | - | ( X ) | ||||||
19:00 uur | BLG 2 | - | BLG 3 | - | ( X ) | ||||||
19:15 uur | PixelPro's | - | Southern Hill | - | ( X ) | ||||||
19:30 uur | Collé Rental & Sales | - | BLG 1 | - | ( X ) | ||||||
19:45 uur | PixelPro's | - | BLG 3 | - | ( X ) | ||||||
20:00 uur | Southern Hill | - | BLG 2 | - | ( X ) | ||||||
20:15 uur | Collé Rental & Sales | - | BLG 3 | - | ( X ) | ||||||
20:30 uur | PixelPro's | - | BLG 1 | - | ( X ) | ||||||
20:45 uur | Collé Rental & Sales | - | BLG 2 | - | ( X ) | ||||||
21:00 uur | Southern Hill | - | BLG 3 | - | ( X ) | ||||||
21:15 uur | PixelPro's | - | BLG 2 | - | ( X ) | ||||||
21:30 uur | BLG 1 | - | BLG 3 | - | ( X ) | ||||||
21:45 uur | Collé Rental & Sales | - | Southern Hill | - | ( X ) | ||||||
22:00 uur | BLG 1 | - | BLG 2 | - | ( X ) | ||||||
5e en 6de plaats | |||||||||||
22.15 uur | Nr 5 Poule X | - | Nr 6 Poule X | - | |||||||
kleine finale | |||||||||||
22.30 uur | Nr 3 Poule X | - | Nr 4 Poule X | - | |||||||
finale | |||||||||||
22.45 uur | Nr 1 Poule X | - | Nr 2 Poule X | - |
Poule X | W | P | + | - | Poule Y | W | P | + | - | |||||
De Ster 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | sv Argo | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||
Haslou | 0 | 0 | 0 | 0 | UBC | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||
RKUVC 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | De Ster 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||
vv DVO | 0 | 0 | 0 | 0 | De Ster 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||
Lindenh. Heidebl. Comb. | 0 | 0 | 0 | 0 | RKUVC 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||
wedstrijdduur 1 x 10 minuten | ||||||||||||||
9.30 uur | De Ster 1 | - | Haslou | - | ( X ) | |||||||||
9.42 uur | sv Argo | - | UBC | - | ( Y ) | |||||||||
9.54 uur | RKUVC 1 | - | vv DVO | - | ( X ) | |||||||||
10.06 uur | De Ster 2 | - | De Ster 3 |
- | ( Y ) | |||||||||
10.18 uur | Lindenh. Heidebl. Comb. | - | De Ster 1 | - | ( X ) | |||||||||
10.30 uur | RKUVC 2 | - | sv Argo | - | ( Y ) | |||||||||
10.42 uur | Haslou | - | RKUVC 1 | - | ( X ) | |||||||||
10.54 uur | UBC | - | De Ster 2 | - | ( Y ) | |||||||||
11.06 uur | vv DVO | - | Lindenh. Heidebl. Comb. | - | ( X ) | |||||||||
11.18 uur | De Ster 3 | - | RKUVC 2 | - | ( Y ) | |||||||||
11.30 uur | De Ster 1 | - | RKUVC 1 | - | ( X ) | |||||||||
11.42 uur | sv Argo | - | De Ster 2 | - | ( Y ) | |||||||||
11.54 uur | Lindenh. Heidebl. Comb. | - | Haslou | - | ( X ) | |||||||||
12.06 uur | RKUVC 2 | - | UBC | - | ( Y ) | |||||||||
12.18 uur | vv DVO | - | De Ster 1 | - | ( X ) | |||||||||
12.30 uur | De Ster 3 | - | sv Argo | - | ( Y ) | |||||||||
12.42 uur | RKUVC 1 | - | Lindenh. Heidebl. Comb. | - | ( X ) | |||||||||
12.54 uur | De Ster 2 | - | RKUVC 2 | - | ( Y ) | |||||||||
13.06 uur | vv DVO | - | Haslou | - | ( X ) | |||||||||
13.18 uur | De Ster 3 | - | UBC | - | ( Y ) | |||||||||
Finale | ||||||||||||||
13.30 uur | 1ste Poule X | - | 1ste Poule Y | - |
Poule X | W | P | + | - | Poule Y | W | P | + | - | |||
De Ster 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | De Ster 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
SV Argo 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | SV Argo 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
HBC | 0 | 0 | 0 | 0 | De Ster 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
sv EMS 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | UBC | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
Geleen Zuid | 0 | 0 | 0 | 0 | sv EMS 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
wedstrijdduur 1 x 13 minuten | ||||||||||||
14.00 uur | De Ster 1 | - | SV Argo 1 | - | ( X ) | |||||||
14.00 uur | De Ster 2 | - | SV Argo 2 | - | ( Y ) | |||||||
14.15 uur | HBC | - | sv EMS 1 | - | ( X ) | |||||||
14.15 uur | De Ster 3 | - | UBC | - | ( Y ) | |||||||
14.30 uur | Geleen Zuid | - | De Ster 1 | - | ( X ) | |||||||
14.30 uur | sv EMS 2 | - | De Ster 2 | - | ( Y ) | |||||||
14.45 uur | SV Argo 1 | - | HBC | - | ( X ) | |||||||
14.45 uur | SV Argo 2 | - | De Ster 3 | - | ( Y ) | |||||||
15.00 uur | sv EMS 1 | - | Geleen Zuid | - | ( X ) | |||||||
15.00 uur | UBC | - | sv EMS 2 | - | ( Y ) | |||||||
15.15 uur | De Ster 1 | - | HBC | - | ( X ) | |||||||
15.15 uur | De Ster 2 | - | De Ster 3 | - | ( Y ) | |||||||
15.30 uur | Geleen Zuid | - | SV Argo 1 | - | ( X ) | |||||||
15.30 uur | sv EMS 2 | - | SV Argo 2 | - | ( Y ) | |||||||
15.45 uur | sv EMS 1 | - | De Ster 1 | - | ( X ) | |||||||
15.45 uur | UBC | - | De Ster 2 | - | ( Y ) | |||||||
16.00 uur | HBC | - | Geleen Zuid | - | ( X ) | |||||||
16.00 uur | De Ster 3 | - | sv EMS 2 | - | ( Y ) | |||||||
16.15 uur | sv EMS 1 | - | SV Argo 1 | - | ( X ) | |||||||
16.15 uur | UBC | - | SV Argo 2 | - | ( Y ) | |||||||
Finale | ||||||||||||
16.30 uur | 1ste Poule X | - | 1ste Poule Y | - |
Poule X | W | P | + | - | Poule Y | W | P | + | - | |||
De Ster | 0 | 0 | 0 | 0 | Haslou 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
Lindenh. Heidebl. Comb. | 0 | 0 | 0 | 0 | Haslou 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
SV EMS | 0 | 0 | 0 | 0 | WDZ | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
Bie Elkaar Geraapt | 0 | 0 | 0 | 0 | Skills2day | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
wedstrijdduur 1 x 13 minuten | ||||||||||||
Aanvang | ||||||||||||
14:00 uur | De Ster | - | Lindenh. Heidebl. Comb. | - | ( X ) | |||||||
14:15 uur | Haslou 1 | - | Haslou 2 | - | ( Y ) | |||||||
14:30 uur | SV EMS | - | Bie Elkaar Geraapt | - | ( X ) | |||||||
14:45 uur | WDZ | - | Skills2day | - | ( Y ) | |||||||
15:00 uur | De Ster | - | SV EMS | - | ( X ) | |||||||
15:15 uur | Haslou 1 | - | WDZ | - | ( Y ) | |||||||
15:30 uur | Lindenh. Heidebl. Comb. | - | Bie Elkaar Geraapt | - | ( X ) | |||||||
15:45 uur | Haslou 2 | - | Skills2day | - | ( Y ) | |||||||
16.00 uur | Bie Elkaar Geraapt | - | De Ster | - | ( X ) | |||||||
16.15 uur | Skills2day | - | Haslou 1 | - | ( Y ) | |||||||
16.30 uur | SV EMS | - | Lindenh. Heidebl. Comb. | - | ( X ) | |||||||
16.45 uur | WDZ | - | Haslou 2 | - | ( Y ) | |||||||
7e en 8e plaats | ||||||||||||
17.00 uur | Nr 4 Poule X | - | Nr 4 Poule Y | - | ||||||||
5e en 6e plaats | ||||||||||||
17.15 uur | Nr 3 Poule X | - | Nr 3 Poule Y | - | ||||||||
3e en 4e plaats | ||||||||||||
17.30 uur | Nr 2 Poule X | - | Nr 2 Poule Y | - | ||||||||
Finale | ||||||||||||
17.45 uur | Nr 1 Poule X | - | Nr 1 Poule Y | - |
Poule X | W | P | + | - | Poule Y | W | P | + | - | |||
V.V. SNA JO9-1 | 4 | 12 | 12 | 0 | Uow'02 JO9-3 | 4 | 12 | 9 | 0 | |||
Haslou JO8 | 4 | 7 | 7 | 2 | De Ster JO8- B | 4 | 6 | 5 | 11 | |||
De Ster JO9-2-A | 4 | 5 | 2 | 3 | De Ster JO9-2-B | 4 | 5 | 10 | 3 | |||
De Ster JO8- A | 4 | 4 | 2 | 8 | V.V. SNA JO9-2 | 4 | 2 | 2 | 7 | |||
UBC JO8-1 | 4 | 0 | 1 | 11 | De Bunders Boskabouters | 4 | 2 | 1 | 6 | |||
wedstrijdduur 1 x 10 minuten | ||||||||||||
12.00 uur | De Ster JO9-2-A | - | De Ster JO8- A | 0 | - | 0 | ( X ) | |||||
12.12 uur | De Ster JO8- B | - | De Ster JO9-2-B | 0 | - | 8 | ( Y ) | |||||
12.24 uur | V.V. SNA JO9-1 | - | Haslou JO8 | 1 | - | 0 | ( X ) | |||||
12.36 uur | De Bunders Boskabouters | - | V.V. SNA JO9-2 | 0 | - | 0 | ( Y ) | |||||
12.48 uur | UBC JO8-1 | - | De Ster JO9-2-A | 0 | - | 1 | ( X ) | |||||
12.00 uur | Uow'02 JO9-3 | - | De Ster JO8- B | 2 | - | 0 | ( Y ) | |||||
13.12 uur | De Ster JO8- A | - | V.V. SNA JO9-1 | 0 | - | 5 | ( X ) | |||||
13.24 uur | De Ster JO9-2-B | - | De Bunders Boskabouters | 1 | - | 1 | ( Y ) | |||||
13.36 uur | Haslou JO8 | - | UBC JO8-1 | 4 | - | 0 | ( X ) | |||||
13.48 uur | V.V. SNA JO9-2 | - | Uow'02 JO9-3 | 0 | - | 4 | ( Y ) | |||||
14.00 uur | De Ster JO9-2-A | - | V.V. SNA JO9-1 | 0 | - | 2 | ( X ) | |||||
14.12 uur | De Ster JO8- B | - | De Bunders Boskabouters | 3 | - | 0 | ( Y ) | |||||
14.24 uur | UBC JO8-1 | - | De Ster JO8- A | 1 | - | 2 | ( X ) | |||||
14.36 uur | Uow'02 JO9-3 | - | De Ster JO9-2-B | 1 | - | 0 | ( Y ) | |||||
14.48 uur | Haslou JO8 | - | De Ster JO9-2-A | 1 | - | 1 | ( X ) | |||||
15.00 uur | V.V. SNA JO9-2 | - | De Ster JO8- B | 1 | - | 2 | ( Y ) | |||||
15.12 uur | V.V. SNA JO9-1 | - | UBC JO8-1 | 4 | - | 0 | ( X ) | |||||
15.24 uur | De Bunders Boskabouters | - | Uow'02 JO9-3 | 0 | - | 2 | ( Y ) | |||||
15.36 uur | Haslou JO8 | - | De Ster JO8- A | 2 | - | 0 | ( X ) | |||||
15.48 uur | V.V. SNA JO9-2 | - | De Ster JO9-2-B | 1 | - | 1 | ( Y ) | |||||
Kleine Finale | ||||||||||||
16.00 uur | Haslou JO8 | - | De Ster JO8- B | 3 | - | 1 | ||||||
Finale | ||||||||||||
16.12 uur | V.V. SNA JO9-1 | - | Uow'02 JO9-3 | 1 | - | 3 | ||||||
Poule X | W | P | + | - | Poule Y | W | P | + | - | |||
Tikkie-Takka | 0 | 0 | 0 | 0 | ZVV Felice Satéspies | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
Young Boys | 0 | 0 | 0 | 0 | Markiezen Outlet | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
Jäger and More | 0 | 0 | 0 | 0 | Piqué Blinders | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
FC Pluto | 0 | 0 | 0 | 0 | Fc Baco | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
FC Trappers | 0 | 0 | 0 | 0 | De Ster | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
wedstrijdduur 1 x 13 minuten | ||||||||||||
18:15 uur | Tikkie-Takka | - | Young Boys | - | ( X ) | |||||||
18:30 uur | ZVV Felice Satéspies | - | Markiezen Outlet | - | ( Y ) | |||||||
18:45 uur | Jäger and More | - | FC Pluto | - | ( X ) | |||||||
19:00 uur | Piqué Blinders | - | Fc Baco | - | ( Y ) | |||||||
19:15 uur | FC Trappers | - | Tikkie-Takka | - | ( X ) | |||||||
19:30 uur | De Ster | - | ZVV Felice Satéspies | - | ( Y ) | |||||||
19:45 uur | Young Boys | - | Jäger and More | - | ( X ) | |||||||
20:00 uur | Markiezen Outlet | - | Piqué Blinders | - | ( Y ) | |||||||
20:15 uur | FC Pluto | - | FC Trappers | - | ( X ) | |||||||
20:30 uur | Fc Baco | - | De Ster | - | ( Y ) | |||||||
20:45 uur | Tikkie-Takka | - | Jäger and More | - | ( X ) | |||||||
21:00 uur | ZVV Felice Satéspies | - | Piqué Blinders | - | ( Y ) | |||||||
21:15 uur | FC Trappers | - | Young Boys | - | ( X ) | |||||||
21:30 uur | De Ster | - | Markiezen Outlet | - | ( Y ) | |||||||
21:45 uur | FC Pluto | - | Tikkie-Takka | - | ( X ) | |||||||
22:00 uur | Fc Baco | - | ZVV Felice Satéspies | - | ( Y ) | |||||||
22:15 uur | Jäger and More | - | FC Trappers | - | ( X ) | |||||||
22:30 uur | Piqué Blinders | - | De Ster | - | ( Y ) | |||||||
22:45 uur | FC Pluto | - | Young Boys | - | ( X ) | |||||||
23:00 uur | Fc Baco | - | Markiezen Outlet | - | ( Y ) | |||||||
Finale | ||||||||||||
23:15 uur | 1ste Poule X | - | 1ste Poule Y | - |
Poule X | W | P | + | - | Poule Y | W | P | + | - | |||
Lindenh. - Heidebl. - A | 3 | 9 | 13 | 1 | OSC Lille | 3 | 9 | 10 | 2 | |||
GWN Klaar | 3 | 3 | 2 | 5 | DVS JO 19 | 3 | 6 | 7 | 3 | |||
Cafe Jaeger And More | 3 | 3 | 2 | 8 | Young M.A | 3 | 1 | 5 | 10 | |||
De Ster JO19 | 3 | 3 | 2 | 5 | Black -Yellow Football Team | 3 | 1 | 1 | 8 | |||
wedstrijdduur 1 x 13 minuten | ||||||||||||
Aanvang | ||||||||||||
10:00 uur | De Ster JO19 | - | Lindenh. - Heidebl. - A | 0 | - | 3 | ( X ) | |||||
10:15 uur | Black -Yellow Football Team | - | Young M.A | 1 | - | 1 | ( Y ) | |||||
10:30 uur | Cafe Jaeger And More | - | GWN Klaar | 1 | - | 0 | ( X ) | |||||
10:45 uur | OSC Lille | - | DVS JO 19 | 1 | - | 0 | ( Y ) | |||||
11:00 uur | De Ster JO19 | - | Cafe Jaeger And More | 2 | - | 1 | ( X ) | |||||
11:15 uur | Black -Yellow Football Team | - | OSC Lille | 0 | - | 4 | ( Y ) | |||||
11:30 uur | Lindenh. - Heidebl. - A | - | GWN Klaar | 4 | - | 1 | ( X ) | |||||
11:45 uur | Young M.A | - | DVS JO 19 | 2 | - | 4 | ( Y ) | |||||
12:00 uur | GWN Klaar | - | De Ster JO19 | 1 | - | 0 | ( X ) | |||||
12:15 uur | DVS JO 19 | - | Black -Yellow Football Team | 3 | - | 0 | ( Y ) | |||||
12:30 uur | Cafe Jaeger And More | - | Lindenh. - Heidebl. - A | 0 | - | 6 | ( X ) | |||||
12:45 uur | OSC Lille | - | Young M.A | 5 | - | 2 | ( Y ) | |||||
7e en 8e plaats | ||||||||||||
13:00 uur | Cafe Jaeger And More | - | Young M.A | 5 | - | 3 | ||||||
5e en 6e plaats | ||||||||||||
13:15 uur | GWN Klaar | - | Black -Yellow Football Team | 0 | - | 2 | ||||||
kruisfinale I | ||||||||||||
13:30 uur | Lindenh. - Heidebl. - A | - | DVS JO 19 | 1 | - | 3 | ( I ) | |||||
kruisfinale II | ||||||||||||
13:45 uur | De Ster JO19 | - | OSC Lille | 0 | - | 2 | ( II ) | |||||
3e en 4e plaats | ||||||||||||
14:00 uur | Lindenh. - Heidebl. - A | - | De Ster JO19 | 6 | - | 3 | ||||||
Finale | ||||||||||||
14:15 uur | DVS JO 19 | - | OSC Lille | 3 | - | 2 |
Poule X | W | P | + | - | Poule Y | W | P | + | - | |||
De Ster 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | De Ster 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
SC Leeuwen 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | Sc Leeuwen 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
Bekkerveld/Weltania 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | Bekkerveld/Weltania 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
WDZ | 0 | 0 | 0 | 0 | FC Lindenheuvel | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
wedstrijdduur 1 x 13 minuten | ||||||||||||
Aanvang | ||||||||||||
9:45 uur | De Ster 1 | - | SC Leeuwen 1 | - | ( X ) | |||||||
10:00 uur | De Ster 2 | - | Sc Leeuwen 2 | - | ( Y ) | |||||||
10:15 uur | Bekkerveld/Weltania 1 | - | WDZ | - | ( X ) | |||||||
10:30 uur | Bekkerveld/Weltania 2 | - | FC Lindenheuvel | - | ( Y ) | |||||||
10:45 uur | De Ster 1 | - | Bekkerveld/Weltania 1 | - | ( X ) | |||||||
11:00 uur | De Ster 2 | - | Bekkerveld/Weltania 2 | - | ( Y ) | |||||||
11:15 uur | SC Leeuwen 1 | - | WDZ | - | ( X ) | |||||||
11:30 uur | Sc Leeuwen 2 | - | FC Lindenheuvel | - | ( Y ) | |||||||
11.45 uur | WDZ | - | De Ster 1 | - | ( X ) | |||||||
12.00 uur | FC Lindenheuvel | - | De Ster 2 | - | ( Y ) | |||||||
12.15 uur | Bekkerveld/Weltania 1 | - | SC Leeuwen 1 | - | ( X ) | |||||||
12.30 uur | Bekkerveld/Weltania 2 | - | Sc Leeuwen 2 | - | ( Y ) | |||||||
7e en 8e plaats | ||||||||||||
12.45 uur | Nr 4 Poule X | - | Nr 4 Poule Y | - | ||||||||
5e en 6e plaats | ||||||||||||
13.00 uur | Nr 3 Poule X | - | Nr 3 Poule Y | - | ||||||||
3e en 4e plaats | ||||||||||||
13.15 uur | Nr 2 Poule X | - | Nr 2 Poule Y | - | ||||||||
Finale | ||||||||||||
13.30 uur | Nr 1 Poule X | - | Nr 1 Poule Y | - |
Poule X | W | P | + | - | Poule Y | W | P | + | - | |||
UBC JO 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | SC Leeuwen JO 15-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
Skills2Day JO 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | SC Leeuwen JO 15-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
Haslou JO 13-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | SHH JO 15-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
De Ster JO13 | 0 | 0 | 0 | 0 | SHH JO 15-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
team e | 0 | 0 | 0 | 0 | Sajelaire | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
wedstrijdduur 1 x 13 minuten | ||||||||||||
10:30 uur | UBC JO 13 | - | Skills2Day JO 13 | - | ( X ) | |||||||
10:45 uur | SC Leeuwen JO 15-1 | - | SC Leeuwen JO 15-2 | - | ( Y ) | |||||||
11:00 uur | Haslou JO 13-2 | - | De Ster JO13 | - | ( X ) | |||||||
11:15 uur | SHH JO 15-1 | - | SHH JO 15-2 | - | ( Y ) | |||||||
11:30 uur | team e | - | UBC JO 13 | - | ( X ) | |||||||
11:45 uur | Sajelaire | - | SC Leeuwen JO 15-1 | - | ( Y ) | |||||||
12:00 uur | Skills2Day JO 13 | - | Haslou JO 13-2 | - | ( X ) | |||||||
12:15 uur | SC Leeuwen JO 15-2 | - | SHH JO 15-1 | - | ( Y ) | |||||||
12:30 uur | De Ster JO13 | - | team e | - | ( X ) | |||||||
12:45 uur | SHH JO 15-2 | - | Sajelaire | - | ( Y ) | |||||||
13:00 uur | UBC JO 13 | - | Haslou JO 13-2 | - | ( X ) | |||||||
13:15 uur | SC Leeuwen JO 15-1 | - | SHH JO 15-1 | - | ( Y ) | |||||||
13:30 uur | team e | - | Skills2Day JO 13 | - | ( X ) | |||||||
13:45 uur | Sajelaire | - | SC Leeuwen JO 15-2 | - | ( Y ) | |||||||
14:00 uur | De Ster JO13 | - | UBC JO 13 | - | ( X ) | |||||||
14:15 uur | SHH JO 15-2 | - | SC Leeuwen JO 15-1 | - | ( Y ) | |||||||
14:30 uur | Haslou JO 13-2 | - | team e | - | ( X ) | |||||||
14:45 uur | SHH JO 15-1 | - | Sajelaire | - | ( Y ) | |||||||
15:00 uur | De Ster JO13 | - | Skills2Day JO 13 | - | ( X ) | |||||||
15:15 uur | SHH JO 15-2 | - | SC Leeuwen JO 15-2 | - | ( Y ) | |||||||
Poule X | W | P | + | - | Poule Y | W | P | + | - | |||
UBC JO 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | SC Leeuwen JO 15-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
Skills2Day JO 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | SC Leeuwen JO 15-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
Haslou JO 13-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | SHH JO 15-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
De Ster JO13 | 0 | 0 | 0 | 0 | SHH JO 15-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
FC Achtertuin | 0 | 0 | 0 | 0 | Sajelaire | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
wedstrijdduur 1 x 13 minuten | ||||||||||||
10:30 uur | UBC JO 13 | - | Skills2Day JO 13 | - | ( X ) | |||||||
10:45 uur | SC Leeuwen JO 15-1 | - | SC Leeuwen JO 15-2 | - | ( Y ) | |||||||
11:00 uur | Haslou JO 13-2 | - | De Ster JO13 | - | ( X ) | |||||||
11:15 uur | SHH JO 15-1 | - | SHH JO 15-2 | - | ( Y ) | |||||||
11:30 uur | FC Achtertuin | - | UBC JO 13 | - | ( X ) | |||||||
11:45 uur | Sajelaire | - | SC Leeuwen JO 15-1 | - | ( Y ) | |||||||
12:00 uur | Skills2Day JO 13 | - | Haslou JO 13-2 | - | ( X ) | |||||||
12:15 uur | SC Leeuwen JO 15-2 | - | SHH JO 15-1 | - | ( Y ) | |||||||
12:30 uur | De Ster JO13 | - | FC Achtertuin | - | ( X ) | |||||||
12:45 uur | SHH JO 15-2 | - | Sajelaire | - | ( Y ) | |||||||
13:00 uur | UBC JO 13 | - | Haslou JO 13-2 | - | ( X ) | |||||||
13:15 uur | SC Leeuwen JO 15-1 | - | SHH JO 15-1 | - | ( Y ) | |||||||
13:30 uur | FC Achtertuin | - | Skills2Day JO 13 | - | ( X ) | |||||||
13:45 uur | Sajelaire | - | SC Leeuwen JO 15-2 | - | ( Y ) | |||||||
14:00 uur | De Ster JO13 | - | UBC JO 13 | - | ( X ) | |||||||
14:15 uur | SHH JO 15-2 | - | SC Leeuwen JO 15-1 | - | ( Y ) | |||||||
14:30 uur | Haslou JO 13-2 | - | FC Achtertuin |
- | ( X ) | |||||||
14:45 uur | SHH JO 15-1 | - | Sajelaire | - | ( Y ) | |||||||
15:00 uur | De Ster JO13 | - | Skills2Day JO 13 | - | ( X ) | |||||||
15:15 uur | SHH JO 15-2 | - | SC Leeuwen JO 15-2 | - | ( Y ) | |||||||
Poule X | W | P | + | - | Poule Y | W | P | + | - | ||||
De Ster 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | De Ster 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
Haslou 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | De Ster 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
Haslou 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | SV Argo | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
sv EMS | 0 | 0 | 0 | 0 | UBC | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
vv Born | 0 | 0 | 0 | 0 | vv Spaubeek | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
wedstrijdduur 1 x 10 minuten | |||||||||||||
9.30 uur | De Ster 1 | - | Haslou 1 | - | ( X ) | ||||||||
9.42 uur | De Ster 2 | - | De Ster 3 | - | ( Y ) | ||||||||
9.54 uur | Haslou 2 | - | sv EMS | - | ( X ) | ||||||||
10.06 uur | SV Argo | - | UBC | - | ( Y ) | ||||||||
10.18 uur | vv Born | - | De Ster 1 | - | ( X ) | ||||||||
10.30 uur | vv Spaubeek | - | De Ster 2 | - | ( Y ) | ||||||||
10.42 uur | Haslou 1 | - | Haslou 2 | - | ( X ) | ||||||||
10.54 uur | De Ster 3 | - | SV Argo | - | ( Y ) | ||||||||
11.06 uur | sv EMS | - | vv Born | - | ( X ) | ||||||||
11.18 uur | UBC | - | vv Spaubeek | - | ( Y ) | ||||||||
11.30 uur | De Ster 1 | - | Haslou 2 | - | ( X ) | ||||||||
11.42 uur | De Ster 2 | - | SV Argo | - | ( Y ) | ||||||||
11.54 uur | vv Born | - | Haslou 1 | - | ( X ) | ||||||||
12.06 uur | vv Spaubeek | - | De Ster 3 | - | ( Y ) | ||||||||
12.18 uur | sv EMS | - | De Ster 1 | - | ( X ) | ||||||||
12.30 uur | UBC | - | De Ster 2 | - | ( Y ) | ||||||||
12.42 uur | Haslou 2 | - | vv Born | - | ( X ) | ||||||||
12.54 uur | SV Argo | - | vv Spaubeek | - | ( Y ) | ||||||||
13.06 uur | sv EMS | - | Haslou 1 | - | ( X ) | ||||||||
13.18 uur | UBC | - | De Ster 3 | - | ( Y ) | ||||||||
1ste Finale | |||||||||||||
13.30 uur | 1ste Poule X | - | 2de Poule X | - | |||||||||
2de Finale | |||||||||||||
13.42 uur | 1ste Poule Y | - | 2de Poule Y | - |
Poule X | W | P | + | - | Poule Y | W | P | + | - | |||
De Ster | 0 | 0 | 0 | 0 | ZVC Hael | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
WDZ | 0 | 0 | 0 | 0 | SHH 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
SNA | 0 | 0 | 0 | 0 | QBEC | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
SHH 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | De Prutsers | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
wedstrijdduur 1 x 13 minuten | ||||||||||||
Aanvang | ||||||||||||
14:00 uur | De Ster | - | WDZ | - | ( X ) | |||||||
14:15 uur | ZVC Hael | - | SHH 2 | - | ( Y ) | |||||||
14:30 uur | SNA | - | SHH 1 | - | ( X ) | |||||||
14:45 uur | QBEC | - | De Prutsers | - | ( Y ) | |||||||
15:00 uur | De Ster | - | SNA | - | ( X ) | |||||||
15:15 uur | ZVC Hael | - | QBEC | - | ( Y ) | |||||||
15:30 uur | WDZ | - | SHH 1 | - | ( X ) | |||||||
15:45 uur | SHH 2 | - | De Prutsers | - | ( Y ) | |||||||
16.00 uur | SHH 1 | - | De Ster | - | ( X ) | |||||||
16.15 uur | De Prutsers | - | ZVC Hael | - | ( Y ) | |||||||
16.30 uur | SNA | - | WDZ | - | ( X ) | |||||||
16.45 uur | QBEC | - | SHH 2 | - | ( Y ) | |||||||
7e en 8e plaats | ||||||||||||
17.00 uur | Nr 4 Poule X | - | Nr 4 Poule Y | - | ||||||||
5e en 6e plaats | ||||||||||||
17.15 uur | Nr 3 Poule X | - | Nr 3 Poule Y | - | ||||||||
3e en 4e plaats | ||||||||||||
17.30 uur | Nr 2 Poule X | - | Nr 2 Poule Y | - | ||||||||
Finale | ||||||||||||
17.45 uur | Nr 1 Poule X | - | Nr 1 Poule Y | - |
Poule X | W | P | + | - | Poule Y | W | P | + | - | |||
De Ster 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | De Ster 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
SC Susteren 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | SC Susteren 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
RKSV Bekkerveld 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | RKSV Bekkerveld 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
UBC | 0 | 0 | 0 | 0 | Nuujstadt United | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
wedstrijdduur 1 x 13 minuten | ||||||||||||
Aanvang | ||||||||||||
14:00 uur | De Ster 1 | - | SC Susteren 1 | - | ( X ) | |||||||
14:15 uur | De Ster 2 | - | SC Susteren 2 | - | ( Y ) | |||||||
14:30 uur | RKSV Bekkerveld 1 | - | UBC | - | ( X ) | |||||||
14:45 uur | RKSV Bekkerveld 2 | - | Nuujstadt United | - | ( Y ) | |||||||
15:00 uur | De Ster 1 | - | RKSV Bekkerveld 1 | - | ( X ) | |||||||
15:15 uur | De Ster 2 | - | RKSV Bekkerveld 2 | - | ( Y ) | |||||||
15:30 uur | SC Susteren 1 | - | UBC | - | ( X ) | |||||||
15:45 uur | SC Susteren 2 | - | Nuujstadt United | - | ( Y ) | |||||||
16.00 uur | UBC | - | De Ster 1 | - | ( X ) | |||||||
16.15 uur | Nuujstadt United | - | De Ster 2 | - | ( Y ) | |||||||
16.30 uur | RKSV Bekkerveld 1 | - | SC Susteren 1 | - | ( X ) | |||||||
16.45 uur | RKSV Bekkerveld 2 | - | SC Susteren 2 | - | ( Y ) | |||||||
7e en 8e plaats | ||||||||||||
17.00 uur | Nr 4 Poule X | - | Nr 4 Poule Y | - | ||||||||
5e en 6e plaats | ||||||||||||
17.15 uur | Nr 3 Poule X | - | Nr 3 Poule Y | - | ||||||||
3e en 4e plaats | ||||||||||||
17.30 uur | Nr 2 Poule X | - | Nr 2 Poule Y | - | ||||||||
Finale | ||||||||||||
17.45 uur | Nr 1 Poule X | - | Nr 1 Poule Y | - |
Poule X | W | P | + | - | Poule Y | W | P | + | - | ||||
De Ster 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | Haslou 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
Haslou 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | Fc Kerkrade West 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
Fc Kerkrade West 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | vv De Leeuw 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
vv De Leeuw 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | MBC’13 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
MBC’13 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ESB | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
wedstrijdduur 1 x 10 minuten | |||||||||||||
13.45 uur | De Ster 1 | - | Haslou 1 | - | ( X ) | ||||||||
13.57 uur | Haslou 2 | - | Fc Kerkrade West 2 | - | ( Y ) | ||||||||
14.09 uur | Fc Kerkrade West 1 | - | vv De Leeuw 1 | - | ( X ) | ||||||||
14.21 uur | vv De Leeuw 2 | - | MBC’13 2 | - | ( Y ) | ||||||||
14.33 uur | MBC’13 1 | - | De Ster 1 | - | ( X ) | ||||||||
14.45 uur | ESB | - | Haslou 2 | - | ( Y ) | ||||||||
14.57 uur | Haslou 1 | - | Fc Kerkrade West 1 | - | ( X ) | ||||||||
15.09 uur | Fc Kerkrade West 2 | - | vv De Leeuw 2 | - | ( Y ) | ||||||||
15.21 uur | vv De Leeuw 1 | - | MBC’13 1 | - | ( X ) | ||||||||
15.33 uur | MBC’13 2 | - | ESB | - | ( Y ) | ||||||||
15.45 uur | De Ster 1 | - | Fc Kerkrade West 1 | - | ( X ) | ||||||||
15.57 uur | Haslou 2 | - | vv De Leeuw 2 | - | ( Y ) | ||||||||
16.09 uur | MBC’13 1 | - | Haslou 1 | - | ( X ) | ||||||||
16.21 uur | ESB | - | Fc Kerkrade West 2 | - | ( Y ) | ||||||||
16.33 uur | vv De Leeuw 1 | - | De Ster 1 | - | ( X ) | ||||||||
16.45 uur | MBC’13 2 | - | Haslou 2 | - | ( Y ) | ||||||||
16.57 uur | Fc Kerkrade West 1 | - | MBC’13 1 | - | ( X ) | ||||||||
17.09 uur | vv De Leeuw 2 | - | ESB | - | ( Y ) | ||||||||
17.21 uur | vv De Leeuw 1 | - | Haslou 1 | - | ( X ) | ||||||||
17.33 uur | MBC’13 2 | - | Fc Kerkrade West 2 | - | ( Y ) | ||||||||
Finale | |||||||||||||
17.45 uur | 1ste Poule X | - | 1ste Poule Y | - |
Poule X | W | P | + | - | Poule Y | W | P | + | - | |||
De Ster 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | De Ster 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
Haslou 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | Haslou 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
SNA 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | SNA 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
SVV | 0 | 0 | 0 | 0 | KVV Dilsen-Stokkem | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
wedstrijdduur 1 x 13 minuten | ||||||||||||
Aanvang | ||||||||||||
9:45 uur | De Ster 1 | - | Haslou 1 | - | ( X ) | |||||||
10:00 uur | De Ster 2 | - | Haslou 2 | - | ( Y ) | |||||||
10:15 uur | SNA 1 | - | SVV | - | ( X ) | |||||||
10:30 uur | SNA 2 | - | KVV Dilsen-Stokkem | - | ( Y ) | |||||||
10:45 uur | De Ster 1 | - | SNA 1 | - | ( X ) | |||||||
11:00 uur | De Ster 2 | - | SNA 2 | - | ( Y ) | |||||||
11:15 uur | Haslou 1 | - | SVV | - | ( X ) | |||||||
11:30 uur | Haslou 2 | - | KVV Dilsen-Stokkem | - | ( Y ) | |||||||
11.45 uur | SVV | - | De Ster 1 | - | ( X ) | |||||||
12.00 uur | KVV Dilsen-Stokkem | - | De Ster 2 | - | ( Y ) | |||||||
12.15 uur | SNA 1 | - | Haslou 1 | - | ( X ) | |||||||
12.30 uur | SNA 2 | - | Haslou 2 | - | ( Y ) | |||||||
7e en 8e plaats | ||||||||||||
12.45 uur | Nr 4 Poule X | - | Nr 4 Poule Y | - | ||||||||
5e en 6e plaats | ||||||||||||
13.00 uur | Nr 3 Poule X | - | Nr 3 Poule Y | - | ||||||||
3e en 4e plaats | ||||||||||||
13.15 uur | Nr 2 Poule X | - | Nr 2 Poule Y | - | ||||||||
Finale | ||||||||||||
13.30 uur | Nr 1 Poule X | - | Nr 1 Poule Y | - |
Sponsoren slideshow
stijlkeukens200x150.png
http://hallenmasters.svdester.nl/images/sponsors/slideshow/stijlkeukens200x150.png
bo-tek200x150.png
http://hallenmasters.svdester.nl/images/sponsors/slideshow/bo-tek200x150.png
Intertec200x150.png
http://hallenmasters.svdester.nl/images/sponsors/slideshow/Intertec200x150.png
Merode200x150.png
http://hallenmasters.svdester.nl/images/sponsors/slideshow/Merode200x150.png
ads-arts200x150.png
http://hallenmasters.svdester.nl/images/sponsors/slideshow/ads-arts200x150.png
CTC-Transport200x150.png
http://hallenmasters.svdester.nl/images/sponsors/slideshow/CTC-Transport200x150.png
FoxSportsEredivisie200x150.png
http://hallenmasters.svdester.nl/images/sponsors/slideshow/FoxSportsEredivisie200x150.png